Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... indreptare eroare materiala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

indreptare eroare materiala

o hotarare de divort cu dreptul de vizita acceptat de comun acord dar nestipulat in incheiere , care este procedura de indreptare eroare materiala , cat dureaza
Apel,daca acesta este depus in termen legal.
se depune la instanta care a judecta divortul...incercati si o cerere la presedinte...poate dura de la o saptamana la...cateva luni.
am depus o cerere de indreptare eroare materiala la registratura , insa nu mi s-a dat nici un raspuns
Cand ati depus cererea de indreptare?
Puteti merge la arhiva civila sa va interesati cand si cum s-a solutionat.