avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 936 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Model de evaluare brand
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Model de evaluare brand

doresc un model de evaluare brand
Cel mai recent răspuns: SEBASTIAN VITTA , Expert judiciar 03:30, 20 Ianuarie 2012
Nu o sa gasiti, sunt lucrari mai complicate, care necesita studii de piata si evaluarea afacerii, si sunt putin cei care stiu sa le faca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contravaloare produs in urma negatiei de service bragadireanumarius bragadireanumarius Buna ziua! Mi s-a eliberat ,,negatie de service\" la un smartphone (era in perioada de garantie) de catre <Depanero> firma de service pt. electronice. ... (vezi toată discuția)
Negatie de service- ce sumă se rambursează pe produs ? bragadireanumarius bragadireanumarius Buna ziua! Pentru un smartphone, in perioada de garantie, firma de service mi-a dat negatie de service.Trimitand negatia la vanzator, mi-au raspuns ca nu mai ... (vezi toată discuția)
Model de evaluare si durata de functionare pentru active necorporale I.I. expert evaluator TOADER CORADO DACIAN ALIDOR I.I. expert evaluator TOADER CORADO DACIAN ALIDOR doresc un model de evaluare activ necorporal si care este durata de viata a unui acti necorporal ( site , marca, brand) (vezi toată discuția)