avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 974 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legalizarea sentintei
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legalizarea sentintei

Cum pot obtine legalizarea sentuntei civile 5493/2009, eu locuind in Tulcea, si sentinta pronuntata facandu-se in Ploiesti, din motive de sanatate nu pot ajunge in Ploiesti sa-l ridic personal?

Alte discuții în legătură

Legalizarea sentintei cmihaelagabriela cmihaelagabriela buna ziua, tatal meu e divortat de 2 ani la ploiesti, el locuind in Tulcea. cum poate sa obtina sentinta legalizata din dosarul de divort ce s-a pronuntat la ... (vezi toată discuția)
Legalizatea sentintei civile divort cmihaelagabriela cmihaelagabriela buna ziua, cum pot sa obtin legalizare sentintei civile de divort, eu locuid in tulcea, si sentinta s-a dat in Ploiesti in 2009, (vezi toată discuția)
Cum se poate intra in posesia unei alte hotarari judecatoresti si cum poate fi aceasta legalizata? al3xn01 al3xn01 Buna ziua, as dori sa ma ajutati si pe mine cu o mica problema.Unchiul meu din TULCEA, a divortat sotia lui de el in ploiesti , a primit hotararea de divort. ... (vezi toată discuția)