Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Orele de vizita(dupa divort)
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Orele de vizita(dupa divort)

Ce se intampla daca nu respect programul de vizita pt ca tatal sa isi vada copilul,stabilit de judecator in urma unui divort.Eu am obtinut custodia copilului dar eu vreau sa plec din tara pt ca urmeaza sa ma casatoresc acolo unde voi merge. ??? va multumesc mult pt raspuns!!!
Va multumesc pt raspunsuri