Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Pot Vinde.....
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Pot Vinde.....

Pot vinde magaziul societatii in conditia in care acesta nu acopera datoriile societatii catre stat (mentionez ca Asociatul Unic este cercetat intr-un dosar penal ptr neplata a 1500 RON.reprezentand o parte din datoria Societatii) Va multumesc anticipat
Sorinelbebe, utilizator