Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... insolveta unei societati comeciale
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

insolveta unei societati comeciale

pot cumpara un chiosc alimentar de la s.c. aflata in insolventa

gigelgigel, utilizator
Da, daca aveti girul administratorului judiciar/lichidatorului judiciar.