Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire pe cont de economii pentru copil, este posibil?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire pe cont de economii pentru copil, este posibil?

Buna seara, vreau sa va intreb, daca am deschis un cont de economii, pe numele copilului meu in varsta de un an, iar eu sunt administratorul contului si am datorii, urmand sa mi se popreasca salarul, respectiv conturile, va fi afectat si contul copilului? Va multumesc.
Doar daca sunteti titularul respectivelor conturi.