Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Meseria de fotograf
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Meseria de fotograf

Buna ziua. As dori sa stiu daca este nevoie de o autorizatie speciala (PFA) pentru a practica meseria de fotograf/editor foto..

Va multumesc.
Puteti sa va inregistrati ca pfa sau sa lucrati pe contracte cu drepturi de autor. Aveti informatii pentru varianta a doua la adresa: [ link extern ] /