Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit DECONT CARBURANT
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

DECONT CARBURANT

Buna seara
Am un P.F.A si in activitatea pe care o desfasor folosesc foarte mult autoturismul.
Va rog sa imi spuneti ce documente imi trebuie pentru a deconta 50% din valoarea benzinei. Este suficient bonul fiscal primit de la statiile de benzima?
Va multumesc
ªi ordin de deplasare semnat şi ştampilat la destinaţie.
Dar activitatea mea consta in cosiliere persoane fizice (mai multe am inteles ca nu pot sa spun), ma deplasez tot timpul in tara dar discut cu persoane fizice care nu au stampila.
Cum procedez?