Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Coduri Caen - corespondenta cu codurile CPV
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Coduri Caen - corespondenta cu codurile CPV

As vrea sa stiu daca exista vreo legatura intre codurile CAEN si codurile CPV care se cer pentru achizitiile publice? Cum poti sa iti dai seama daca poti merge la o licitatie sau nu ?
Nu stiu daca exista undeva centralizata o corespondenta exacta intre CAEN si CPV, desi in mod firesc, exista o corespondenta.
Ca sa vedeti daca puteti participa, cititi in fisa de date cerintele privind mai ales experienta similara si vedeti daca tipul de lucrari/servicii cerute corespunde cu ce ati efectuat dvs. Daca ati efectuat asa ceva, inseamna ca aveti in statut, altfel nu aveati cum sa le faceti.