Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general nedepunere bilant control garda financiara
Discuție deschisă în Contabilitate în general

nedepunere bilant control garda financiara

Buna ziua

in urma cu ceva timp am avut o firma care a mers si nu prea, in 2009 nu am mai reusit sa depun evidenta financiar contabila cu toate ca eu am continuat si in 2010 cu firma, evident pe minus in vederea ca se va mai schimba ceva......zilele trecute a venit la usa mamai unde am domiciliu garda financiara si politia si ia zis sa ma prezint cu actele finaciar contabile pe 2009 si 2010. Ce se poate intampla daca nu ma prezint sau daca ma prezint si reancep sa depun toata contabilitatea pe 2009 si 2010?

va multumesc anticipat!
Amenzi en gros si obligativitatea refacerii evidentelor.