Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... marire de salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

marire de salariu

pot cere marirea de salariu, daca mi se dau noi responsabilitati, care nu intra in fisa postului?
Da, se poate solicita o majorare de salariu angajatorului in conditiile in care vi se dau noi atributii .. insa pentru a-si produce efecte, ar trebui sa fie si acesta de acord.