Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... recurs facut de catre parchet urgent
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

recurs facut de catre parchet urgent

buna ziua ,in procesul pe fond la tribunal am fost condamnat la 5 ani pt art 215 si evaziune darile la stat cealalta pers care este cu mine tot invinuit a fost achitat si el a fost la instigare art 215 dar parchetul a facut recus o sa fim chemati la parchet ?se mai pot depune acte sau martori la parchet?si cit tin ei dosarul?tinind cont ca eu am facut apel multumesc
Buna am si eu o rugăminte eu mi-am favut apel in data de 4.10.2019 si parchetul mia făcut în data de 11.10.2019 cat pote dura???

Bisioc, utilizator