Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... proces de reincredintare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

proces de reincredintare minor

ma intereseaza cat ma costa un proces de reincredinatre minor si ce conditii trebuie sa indeplinesc sa fie o reusita?multumesc
nici un avocat nu iti va scrie in mod public cat te costa fiindca e interzis de legea care reglementeaza aceasta profesie . Daca ai sa trimiti email-uri private probabil vei obtine tot in privat raspunsul.
m-am gandit ca poate sa imi raspunda la aceasta intrebare cineva care a mai trecut prin asa ceva ,nu neaparat un avocat