Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... in ce baza se da spor de confidentialitate de 15% la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

in ce baza se da spor de confidentialitate de 15% la unitati bugetare

lucrez in unitate bugetara mai exact la un spital, am ca atributi lucrari cu oficiul juridic ei au acest spor de confidentialitate, eu le pun la dispozitie clenti pentru recuperarea sumelor in baza adreselor de la politie si tribunal, ce pot face ca sa intru in posesia acestui spor , mai exact in ce baza sa mi se acorde acest spor la salariu
Va referiti la actiunile ce urmeaza a fi formulate in vederea constituirii ca parte civila cu suma...X. Sporul se incaseaza in conditiile in care acesta se regaseste in CIM. N-am inteles de ce acest spor s-ar putea insera in contractul DVS. Care ar fi motivul pentru care solicitati un spor de confidentialitate ?