Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Licitatii de catre finante pentru recuperarea ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Licitatii de catre finante pentru recuperarea datoriilor

Unde pot, pe siteul finantelor, afla care sunt intr-un judet(oras) fimele pe care finantele le scot la vanzare si preturile de pornire
Finantele nu scot firme la licitatie ci bunurile sechestrate ale firmelor cu datorii. De gasit, le gasesti in SEAP pe siteul www.e-licitatie.ro
Multumesc pentru raspuns si scuze pentru exprimare. Aveti dreptate se scot la vanzare bunurile imobile.
Multumesc mult.