Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general renovare sediu
Discuție deschisă în Contabilitate în general

renovare sediu

buna! problema mea e ca atunci cand s-a facut modernizarea (firma a inchiriat pe 10 ani cu contract decomodat de la pers fizica) autorizatia de construire s-a facut pe persoana fizica pe numele proprietarului,iar la sfarsit s-a facut receptia tot pe pers fizica.in contabilitate s-a inregistrat in 231 toate cheltuielile.cum pot pune de acord lucrurile astfel incat sa pot face amortizare lucrarii?multumesc

Puteti citi informatii la adresa [ link extern ]