avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 853 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bursa locurilor de munca
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bursa locurilor de munca

As dori sa stiu cand are loc bursa locurilor de munca in Dr Tr Severin, judetul Mehedinti.Stiu ca prin febr-martie,dar doresc o data exacta.
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 08:08, 7 Februarie 2012
In general aceste burse se organizeaza cu colaborarea sau sub indrumarea AJOFM.
Intrebati la ei, sau dati cautare pe Google, sau pe site-ul ANOFM.
Exista si alte burse de locuri de munca organizate de Camera de Comert, sau firme care au accesat programe europene, POSDRU

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inspector resurse umane TUDOR ADRIANA TUDOR ADRIANA As dori sa urmez un curs de inspector resurse umane. Pot sa urmez acest curs la orice societate abilitata sau la Camera de comert?? Ce ma sfatuiti sa ... (vezi toată discuția)
Legea somajului gabriela25 gabriela25 buna!sunt ,gabriela, astazi am fost sa imi gasesc un loc de munca la bursa locurilor de munca ;organizata de AJOFM,iar acolo am fost intrebata dacva pot sa ma ... (vezi toată discuția)
Dubla finantare bursa posdru, bursa de studiu danielw danielw Bună ziua, Masteratul la care m-am înscris face parte din sistemul integrat de programe de masterat - PROMISE\" - POSDRU/86/1.2/S/61810, proiect selectat ... (vezi toată discuția)