Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bursa locurilor de munca
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bursa locurilor de munca

As dori sa stiu cand are loc bursa locurilor de munca in Dr Tr Severin, judetul Mehedinti.Stiu ca prin febr-martie,dar doresc o data exacta.
In general aceste burse se organizeaza cu colaborarea sau sub indrumarea AJOFM.
Intrebati la ei, sau dati cautare pe Google, sau pe site-ul ANOFM.
Exista si alte burse de locuri de munca organizate de Camera de Comert, sau firme care au accesat programe europene, POSDRU