Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... investitii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

investitii

cu martori se pot dovedii investitiile facute la un imobil? orice valoare?

vreau sa mentionez ca valoarea investitiilor iesite la expertiza sunt de 17000 lei

nu stiu cat de plauzibile sunt depozitiile martorilor...ar fi fost bine sa existe si ceva inscrisuri...