avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1799 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru Intreprindere ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru Intreprindere Individuala?

Buna ziua.

Imi puteti spune ce fonduri se pot accesa pentru o intreprindere individuala si care sunt sursele de informare - eventuale link-uri (pt. mai multe detalii)?
Cel mai recent răspuns: fergus , utilizator 11:17, 7 Februarie 2012
Depinde de mediul in care va desfasurati activitatea si de codul CAEN:
In mediul urban se poate prin POR, Axa prioritara 4 DMI 4.3
[ link extern ]
In mediul rural
[ link extern ] /
Mai aveti posibilitatea accesarii "Programul naţional multianual pe perioada 2002 - 2012 pentru susţinerea meşteşugurilor şi artizanatului"
[ link extern ]
Va multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene pentru activitati privind sanatatea umana stelach stelach Buna ziua Pentru activitati de sanatate umana cod caen 8690, ce posibilitati de accesarea fondurilor europene sunt? va multumesc. (vezi toată discuția)
Conditii autorizatie sanitara de functionare clinica privata doar pentru internari de zi bogdanmircea1968 bogdanmircea1968 Buna ziua Sunt medic,am un CMI Diabet nutritie si boli metabolice si doresc sa ma extind in sensul de a face si internari de zi pentru pacientii mei.Am tot ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile micro lylyan lylyan Avem 2 micro, caen 9001 si 9002 - activit creatie artistica si activitati suport. As putea accesa vreo masura pt investitie instalatie sunet - import ... (vezi toată discuția)