Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru Intreprindere ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru Intreprindere Individuala?

Buna ziua.

Imi puteti spune ce fonduri se pot accesa pentru o intreprindere individuala si care sunt sursele de informare - eventuale link-uri (pt. mai multe detalii)?
Depinde de mediul in care va desfasurati activitatea si de codul CAEN:
In mediul urban se poate prin POR, Axa prioritara 4 DMI 4.3
[ link extern ]
In mediul rural
[ link extern ] /
Mai aveti posibilitatea accesarii "Programul naţional multianual pe perioada 2002 - 2012 pentru susţinerea meşteşugurilor şi artizanatului"
[ link extern ]
Va multumesc.