Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Fise fiscale 2011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Fise fiscale 2011

Buna ziua,

va rog sa imi spuneti cum se emit fisele fiscale pt o companie care are un CIF principal si 2 CIF-uri secundare(puncte de lucru inregistrate) Se genereaza pe total companie si se depun la Adm. fiscala de care apartine CIFul principal (ca si D112) sau se genereaza si se depun la Adm.Fiscala de care apartine fiecare CIF?

Multumesc,
Se genereaza pe CIF principal si le depuneti la Adm. fiscala de la acesta.
Multumesc!