Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general BAZE DE DATE POSIBIL CLIENTII 2011
Discuție deschisă în Contabilitate în general

BAZE DE DATE POSIBIL CLIENTII 2011

BAZELE DE DATE CU POTENTIALII CLIENTI, CUM LE INCADRAM IN CONTABILITATE??
SUNT LISTE DE CLIENTI, CARE CF ORDINULUI 3055/2009- NU POT FI INCADRATE IN IMOBILIZARI NECORPORALE.
POT FI IMOBILIZARI FINANCIARE, LE CONSIDER INVESTITII??
CUM LE TREC PE CHELTUIELI???
SE AMORTIZEAZA DACA SUNT IMOBILIZARI??
Ce document vi se elibereaza si ce scrie exact?
s-a elberat factura in care este specificat un numat de id de posibili clienti( in spatele ID-urilor regasim nume, adresa )
Multumesc