avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general BAZE DE DATE POSIBIL CLIENTII 2011
Discuție deschisă în Contabilitate în general

BAZE DE DATE POSIBIL CLIENTII 2011

BAZELE DE DATE CU POTENTIALII CLIENTI, CUM LE INCADRAM IN CONTABILITATE??
SUNT LISTE DE CLIENTI, CARE CF ORDINULUI 3055/2009- NU POT FI INCADRATE IN IMOBILIZARI NECORPORALE.
POT FI IMOBILIZARI FINANCIARE, LE CONSIDER INVESTITII??
CUM LE TREC PE CHELTUIELI???
SE AMORTIZEAZA DACA SUNT IMOBILIZARI??
Cel mai recent răspuns: ancalaur , utilizator 08:59, 9 Februarie 2012
Ce document vi se elibereaza si ce scrie exact?
s-a elberat factura in care este specificat un numat de id de posibili clienti( in spatele ID-urilor regasim nume, adresa )
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modernizare mijloc fix cateldestept cateldestept La un calculator (mijloc fix), neamortizat complet, am realizat o modernizare prin adaugarea unei unitati de memorie si instalarea unei licente Windows 7. Cum ... (vezi toată discuția)
Amortizare mijloc fix tablou nefertiti_g nefertiti_g buna ziua, in codul fiscal am citit ca tablourile si alte opere de arta nu se amortizeaza,dar in catalogul mijl fixe am gasit ca tabourile se amortizeaza pe ... (vezi toată discuția)
Deducere preluare praxis ContSters73136 ContSters73136 Va rog sa-mi comunicati cum pot deduce cumpararea praxisului de medicina de familie (lista de capitatie si patrimoniul de afectatiune profesionala)? La data ... (vezi toată discuția)