Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cod activitate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cod activitate

cum aflu daca o SC are sau nu un anumit cod CAEN in lista de activitati din contract chiar daca nu e autorizat sa il realizeze , vreau doar sa stiu daca are acel cod
Trebuie sa va uitati in actul constitutiv al firmei care e publicat in monitorul oficial.
Solicitati de la registrul comertului contra cost pe o cerere de furnizare informatii ceea ce va intereseaza legat de acest aspect.