Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despagubiri fostul Cadrilater
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despagubiri fostul Cadrilater

In primul rind, multumesc celor doi av. D.B.O. si A.M. =D>, apoi le comunic ca toate documentele {cereri, adeverinte Arhivele Nationale, declaratii notariale, Hotariri si Decizii, cont bancar, etc.}, au fost depuse in termen si au ajuns prima data la Cancelaria Primului Ministru, asta prin anul 2006, dupa care, telefonic am aflat de la acestia ca dosarele au fost transferate la Prefectura Bucuresti prin anul 2007, unde s-a infiintat un compartiment si ca jud. Teleorman unde au fost depuse, ar apartine teritorial de aceasta. Dupa un an, Prefctura Bucuresti, ne-a comunicat , tot telefonic, ca dosarele ar fi ajuns "in curtea" A.N.R.P., insa pana acum nu s-a miscat nimic:-/. Daca se mai cunosc alte amanunte, le astept.
Trebuie sa sunati la ANRP. Sunt putin batuti in cap dar pana la urma cred ca puteti afla situatia dosarului.