Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general 117?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

117?

Buna ziua,

Am mare nevoie de ajutor in urmatoarea problema;la inventarierea de sfarsit de an am constatat ca dintr-o eroare de program si datorita neatentiei mele am un client extern cu sold in euro 0 dar in lei cu o valoare destul de mare datorata unei note de dif de curs (inreg-venit).Problema e ca numai pot interveni asupra rezultatului pe anul 2011;(nota de imp/p nu am inreg deoarece am pierdere fiscala de recuperat);insa intrb mea era daca pot sa inregistrez aceasta chelt.in 117?Va rog o solutie...

Multumesc mult!
Utilizati contul contul 1174.