Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratii fiscale ii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratii fiscale ii

buna ziua , am o intreprindere individuala deschisa din 2010 , as dori sa aflu daca in acest an trebuie sau nu sa depun declaratia 220 sau ce alte declaratii trebuie depuse.Mentionez ca nu sunt platitor de tva si am optat pt. determinarea venitului in sistem real.
Va multumesc
Trebuie depusa 200 si daca aveti angajati 112.