Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv de munca unic la nivel national in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv de munca unic la nivel national in 2012

Contractul colectiv de munca unic la nivel national 2011-2014 mai este in vigoare ?
Nu a intrat in vigoare deloc un contract colectiv la nivel national pentru 2011 - 2014. Vedeti daca este in vigoare contractul colectiv la nivel de ramura.
Incepand cu data de 01.01.2011 nu mai exista niciun CCM incheiat la nivel national ... proiectul de CCMN aparut pe Internet la sfarsitul anului 2010 pentru perioada 2011/2014 nu a mai fost depus spre inregistrare la MIinisterul Munci, astfel incat acesta a ramas doar la faza de proect chiar daca a fost semnat de sindicate si patronate.