avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 208 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... tipizat pentru ore suplimentare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

tipizat pentru ore suplimentare

Buna ziua,

Exista un formular special pentru efectuarea orelor suplimentare in care sa apara cumulat solicitarea angajatorului si acordul salariatului ? Daca utilizati un formular special care sa stea la baza calculului salarial, va rog sa mi-l faceti cunoscut si mie....
Multe multumiri,

Alte discuții în legătură

Ore suplimentare elena-f-b elena-f-b Buna ziua, Am salariati care efectueaza ore peste norma saptamanala de lucru si lucreaza si sambata. Nu s-a facut diferenta la plata orelor suplimentare, ... (vezi toată discuția)
Recuperare prejudiciu mircea_ghe84 mircea_ghe84 Va salut! Am intampinat o problema la unitatea unde lucrez. S-a facut urmatoarea eroare la biroul resurse umane: unui angajat care are prin lege program de 7 ... (vezi toată discuția)
Ore suplimentare aijin aijin Buna seara. As dori sa stiu care este procedura privind efectuarea de ore suplimentare? Trebuie sa faca seful sectiei un referat ca in data de ... este ... (vezi toată discuția)