Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale cadru legal refacturare impozite
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

cadru legal refacturare impozite

Buna ziua, as vrea daca poate sa-mi dea cineva baza legala prin care as putea sa-mi recuperez impozitul (platit la taxe si impozite locale ) aferent unei investitii facute de catre un chirias la imobilul proprietate.Precizez ca si chiriasul si proprietarul sunt persoane juridice
Impozitele si taxele nu se "refactureaza". De fapt nici nu ati primit factura ci chitanta.
george-neagu, moderator