Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... inregistrare audio -proba in instnta??
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

inregistrare audio -proba in instnta??

buna ziua
As dori sa stiu cum pot sa decriptez (sa traduc )o inregistrare audio pentru a o prezenta instantei?
Unde se poate face acest lucru??
Multumesc!
grecu cristian, utilizator
Nu reprezinta proba in instanta.
este inregistrarea unde o mama denaturata i-si bate fiica cu cureaua.