Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxa judiciara de timbru
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxa judiciara de timbru

buna ziua
se poate plati taxa de timbru si prin mandat postal, este acceptata de instanta?
multumesc!
da, destinatar primaria locala, atentie la contul de trezorerie sa fie corect