Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... la cfs, data sfarsit suspendare=data incetare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

la cfs, data sfarsit suspendare=data incetare suspendare ?

la un cfs in perioada 15-17.02.2012, cu reluarea activitatii de catre salariat din data de luni 20.02.2012, cum operam in revisal ?
-data sfarsit suspendare =19.02.2012
-data incetare suspendare =20.02.2012
Este corect asa????
- data sfarsit suspendare =17.02.2012
-data incetare suspendare =17.02.2012

:offtopic:
Nu mai deschideti acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, iar utilizatorul urmand a fi avertizat. Ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.