Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Schimbare vector fiscal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Schimbare vector fiscal

BUNA ZIUA,

Va rog sa ma lamuriti, daca se poate, CUM si CAND se schimba vectorul fiscal din impozit pe venit in impozit pe profit???

Cu respect!
Se poate schimba vectorul fiscal in platitor impozit pe profit atunci cand aveti cifra de afaceri>100.000 euro sau la cerere prin depunerea decl. 010.