Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Borderoul centralizator, prevãzut în anexa nr. 8, ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Borderoul centralizator, prevãzut în anexa nr. 8, pentru Declaratia 205/2011

De unde poate fi listat, borderoul centralizator, prevăzut în anexa nr. 8, pentru
Declaratia informativa 205/2011, pentru a insoti suportul magnetic si formularul
declaratiei, semnat şi ştampilat, potrivit legii.
Buna dimineata!

Modelul borderoului il gasiti aici:
[ link extern ]
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
in fereastra listari aveti butonul "Borgerou fise"