Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Se mai acorda indemnizatia de nastere pentru primul ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Se mai acorda indemnizatia de nastere pentru primul copil?

as vrea sa stiu daca se mai acorda indemnizatia ptr primul copil la nastere?de la primarie si daca da cat?si pe ce perioada
nu se mai acorda nici o indemnizatie de nastere din iunie 2010