Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... contract de comodat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

contract de comodat

Buna ziua,
Am pfa in sistem real activitate taxi,si folosesc masina personala ca taxi,trebuie sa mi fac contract de comodat?
Multumesc anticipat!
Da si sa nu uitati sa treceti in contract ca intretinerea bunului este in sarcina PFA.