Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... anulare procura
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

anulare procura

Buna ziua ! in urma cu 4 luni am facut o procura precum ca sunt deacord ca persoana care i-am vandut o masina sa poata circula un an de zile pe numele meu fara sa o imatriculeze pe numele lui, printr-un notar public. Acum datorita unor neintelegeri , vreau sa anulez procura. Cum trebuie sa procedez? Multumesc anticipat !
Tot la notar se face anularea procurii.