Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cuantumul unei pensii de invaliditate gradul II
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cuantumul unei pensii de invaliditate gradul II

sint pensionar medical gr.2 de 20 de ani as vrea sa stiu daca e normal ca eu sa primesc doar 364 lei
Sunt prea putine date ca cineva sa va poata raspunda. Trebuie sa spuneti varsta, stagiul de cotizare, vechimea in munca, etc..

Sanatate