Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... buna. Ce trebuie sa fac? Sotia a luat masina cand a ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

buna. Ce trebuie sa fac? Sotia a luat masina cand a plecat.

am si eu o intrebare daca sotia mea ma parasind luandumi masina care nu e dobandita in tipu cazniciei ce asi putea face sa o recuperz urgent ? multumesc
Va adresati politiei cu o plangere pt furt intre soti
deja mam adresat parchetului de pe langa judecatoria constanta dar ma gande-am daca e vr-eo alta cale mai rapida de recuperare din cate am auzit vr-ea sa-mi vanda masina cu acte false. multumesc
Bun gasit...domnul Gelu daca imi permiteti.....in afara de masina(care am inteles ca e numai a dvoastra),nu a-ti mai facut nimic impreuna?ma gandesc o locuinta,mobila,imbunatatiri etc....si copii de ce nu...ea ramane cu masina si atat....viata merge inainte si cu masina si fara.....
....e doar umila mea parere....o zi minunata in continuare!
Cornel Vasile, Consilier juridic
ms mult pt sfaturi dar sincer nu e vb de sotia mea care nu o mai pot recupera cat timp a fugit cu tot cu masina si cu un albanez practic ea nu mai are nici o valoare masina da va multumesc ori cum pt tot