Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Amenintare:((
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Amenintare:((

parintii mei au avut o problema acum 3 ani ne-au executat si de atunci ma simt terorizata,diferite persoane ma striga pe strada.primesc telefoane de amenintare si imi este frica sa ii spui lui mami sau lui tati, si numai odata s-au luat niste persoane de mine pe strada
v-au executat?cum in ce sens nu se prea intelege termenu ! fi ti mai explicită!!
ne-au evacuat din casa din cauza ca i-a falsificat semnatura lu` mami
cunoaste ti persoanele care se i au de dvs?
nu,sunt persoane pe care nu le-am vazut in viata mea iar complicele care a ajutat la falsificarea semnaturii se uita urat de cate ori ma vede si avem prieteni comuni si le tot spune ca lui nu are ce sa ii faca nimeni desi instanta l-a gasit vinovat