Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Suspendare act administrativ
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Suspendare act administrativ

In luna ianuarie a.c. am fost reintegrat in urma unei decizii a Curtii de Apel ,in functia publica detinuta anterior.Am fost angajat o luna pentru ca in aceeasi zi mi-au dat decizie de eliberare din functie.Am facut cerere de suspendare pe care mi-a fost respinsa ca fiind nefondata ,in conditiile in care am depus acte care demonstreaza ca exista un pericol iminent,ca nu pot beneficia de indemnizatie de somaj ,etc.Mai pot face recurs la aceasta sentinta?Ce sanse mai am ?Mentionez faptul ca la decizia de reintegrare parata a facut cerere de revizuire la care am termen la data de 20 martie
Da puteti atatca incheierea.