Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cesionare societate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cesionare societate

daca sa cesionat o societatea in alta localitate si am facut proces-verbal de descarcare gestiune ,declaratia 050 mai are vreo raspundere administratorul?B-)B-)
Eu stiu ca in Contractul de Cesiune se descarca de responsabilitati iar cei de la Registru accepta o anumita formulare a acestui fapt.