Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie de intretinere minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie de intretinere minor

Buna seara am si eu o intrebare pt dumneavoastra daca eu am nascut si cer pensie alimentara si tatal nu are servici mai este valabil ca plateste33%din salariul minim pe economie chiar dak nu are servicii?

Multumesc
procentul etse de 25% pentru un copil..
Multumesc frumos