Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract publicitate + Anexa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract publicitate + Anexa

La conceperea unui contract se poate adauga o Anexa, sau doua Anexe care sa poata fi completate cu niste detalii de catre beneficiar, detalii care ar fi vitale pentru indeplinirea obiectivului contractului ?

Sa zicem ca fac publicitate pt X pentru 10 locatii - pt inceput. Locatiile pot sa le cer intr-un chestionar anexa atasat contractului ?
Da sigur ca da, este important sa faceti mentiune in prezentul contract ca este insotit de anexe care fac parte integranta din prezentul contract si anexele respective sa fie semnate si stampilate de beneficiar, intocmai ca intreg contractul.
Flavius1984, utilizator