Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Licitatie inchiriere spatiu
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Licitatie inchiriere spatiu

Buna ziua , am vrut sa particip lainchirierea unui spatiu intr-o institutie publica, dar am intarziat cu oferta , si licitatia s-a desfasurat fara mine . In caietul de sarcini era mentionata o Hotarare a guvernului nr. 1228 / 1990 privind aprobarea metodologiei de inchiriere si locatie de gestiune. Pot sa contest organizarea licitatiei dupa aceasta hoarare - ca fiind abrogata - , desi nu am participat la licitatie ?
Multumesc anticipat !
puteti contesta,
dar nu aveti interesul de a ataca o licitatie la care nu ati participat doar pe motivul ca a fost indicat un act caduc, prin urmare nu aveti şanse de a caştiga o astfel de contestatie