Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere firma
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere firma

ma antereseaza ce firma sa deschid PF sau SRL pt distributie-magazin sau bar-magazin si cateva sfaturi daca se poate.multumesc
Ca PFA trebuie sa indepliniti anumite conditii. Le gasiti postate aici:

www.avocatnet.ro/content/for...
in perioada asta comertul e la pamant, mai gandeste-te totusi.....o stiu din experienta
RAZVY1975 a scris:
eu am liceul economic marketing/conta in curs daca scot diploma de 12 clase o pot folosi sau trebuie sa fac vreun curs an domeniu alimentatiei?multumesc

:oops:
Interventie moderator

Razvan,
Ramaneti in cadrul aceluiasi topic pentru a obtine informatii pertinente :)