Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene pentru piscicultura
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene pentru piscicultura

puteti sa imi spuneti si mie care e masura pe care se pot lua fonduri pentru piscicultura si care sunt criteriile de elegibilitate si alte informatii?
multumesc mult
Va poate fi de folos:
[ link extern ]
[ link extern ] /
Presupun ca va referiti la realizarea unui proiect pentru construirea unei ferme piscicole. In acest sens va recomand sa studiati Ghidul Solicitantului pentru Axa 2: Acvacultura, pescuitul in apele interioare, procesarea si marketingul produselor obtinute din pescuit si acvacultura, masura 2.1. pe site-ul Autoritatii de Management pentru Programul Operational pentru Pescuit, sectiunea Ghidurile Solicitantului [ link extern ]