avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1080 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cumpararea ap. de la stat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cumpararea ap. de la stat

imi puteti spune va rog ceva despre noua lege sau criteriile apartamentele care se cumpara de la stat?caci tocmai am terminat un proces ,am reinoit contractul de inchiriere cu primaria dar acum mi s a spus ca de la 01.01.2012 nu se poate cumpara deocamdata.multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Cumparare casa mihaela daniela mihaela daniela Buna ziua am si eu o rugaminte daca stie cineva ce pot face sa pot cumpara casa.Locuiesc intr-o casa de la primarie din anul 2000 pe baza unui proces verbal si ... (vezi toată discuția)
Legea 10/2001 natalias_111 natalias_111 Am o problema mare Ajutati-ma! Locuiesc intr-un bloc nationalizat. Fostii proprietari, printr-un PV au specificat proprietatea asupra apartamentelor si ... (vezi toată discuția)
Drum de servitute, cale acces iuliana_iakob iuliana_iakob Buna ziua, Am cumparat un teren de curand, are 250 mp + 40 mp exact in fata, spre strada, care sunt ai primariei. D-l de la care am cumparat avea contract ... (vezi toată discuția)