avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1027 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... cum pot accesa 141 sau112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

cum pot accesa 141 sau112

Am un efectiv de 54 de capre pe lapte! As dori sa pot accesa ceva fonduri dar nu stiu cum! imi poate spune cineva cam ce ar trebui sa fac sau cu cine sa iau legatura pentru a ma indruma? multumesc !
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 07:53, 7 Martie 2012
In primul rand sa cititi ghidul masurii 141,aici va puteti incadra :
[ link extern ] /
din calculul UDE pentru capre montate=0.055 x54=2,970 UDE
[ link extern ]
Mergeti la oficiul judetean al APRDP si aflati detalii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despre fonduri europene Sibova Sibova Buna ziua , sunt un tanar comerciant dar cu multe cunostinte in agricultura , de curand sunt interesat de fondurile europene , mentionez ca lucrez cam 2ha de ... (vezi toată discuția)
Infiintare microferma alliens12 alliens12 buna... numele meu este iulian si sunt din botosani..recent am vb cu un prieten si neam hotarat sa incercam sa facem dosar pentru fondusri ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene - lavanda CristinelI CristinelI Buna seara! As dori sa aflu mai multe detalii concrete despre masura 112 pentru instalarea tinerilor fermieri. Am tot citit pe internet, dar este putin cam ... (vezi toată discuția)