Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... cum pot accesa 141 sau112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

cum pot accesa 141 sau112

Am un efectiv de 54 de capre pe lapte! As dori sa pot accesa ceva fonduri dar nu stiu cum! imi poate spune cineva cam ce ar trebui sa fac sau cu cine sa iau legatura pentru a ma indruma? multumesc !
In primul rand sa cititi ghidul masurii 141,aici va puteti incadra :
[ link extern ] /
din calculul UDE pentru capre montate=0.055 x54=2,970 UDE
[ link extern ]
Mergeti la oficiul judetean al APRDP si aflati detalii.