Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CAEN 4419
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CAEN 4419

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati.Detin un magazin in care procent de 70 la suta reprezinta imbracaminte,20 la suta produse curatenie si 10 la suta ,dulciuri, conserve,biscuiti,bomboane, ceaiuri etc.Mentionez ca produsele alimentare sunt toate ambalate si sigilate. Doresc sa stiu daca codul 4419 este compatibil cu activitatea mea. Doresc sa stiu daca am nevoie de chiuveta in interiorul magazinului pe linga baia si chiuveta existenta in incinta. Sper sa ma lamuriti in aceasta privinta .Va multumesc
In Cod CAEN rev. 2 nu exista acest cod CAEN
Verificati unde va incadrati dupa noul cod, aici:
[ link extern ] /
CAEN 4719.pt subiectul de mai sus scris gresit, va rog sa ma ajutati am scris 4419 in loc de 4719
Sunt de parere ca cei de la DSP va pot fi de folos.
Aveti avizul de functionare?In conditiile de avizare trebuie sa figureze aceasta cerinta.